Pokoje

Vybavení pokojů: Free Wi-Fi, trezor, lednice, Plochá televize, fén, koupelna, Parkování zdarma

Celková kapacita našeho hotelu je 84 lůžek. Nabízíme ubytování ve 31 luxusních pokojích a 2 apartmá, která disponují navíc obývacím pokojem a kuchyní. Pokoje jsou vybaveny v klasickém secesním stylu, který vychází z bohaté historie hotelu s důrazem na komfort a pohodlí.

Dvoulůžkový pokoj Standard

od 1,320 Kč (55 €)  /noc

Hotel má celkem 20 dvoulůžkových pokojů o velikostech 18 - 28 m², s rustikálním nábytkem, postelí typu Queen size a vybavením, které Vám nabídne příjemné chvíle odpočinku a pohodlí.

Více

Čtyřlůžkový pokoj Deluxe

od 2,420 Kč (101 €)  /noc

Hotel má celkem 9 čtyřlůžkových pokojů pro hosty, kteří potřebují více prostoru. Tyto pokoje jsou o rozloze 25 - 35 m2. Každý z těchto pokojů je vybaven dvěma dvoulůžky typu Queen size.

Více

Velké Apartmá

od 3,300 Kč (138 €)  /noc

Prostornost a vybavení apartmánu představuje nejvyšší standard ubytování v hotelu Royal. Apartmán má velikosti 72 m2 a disponuje i vlastním kuchyňským koutem. Apartmán je vybaven dvěma dvoulůžky typu Queen size.

Více

Malé Apartmá

od 2,970 Kč (124 €)  /noc

Prostornost a vybavení apartmánu představuje nejvyšší standard ubytování v hotelu Royal. Apartmán má rozlohu 39 m2 a je vybaven dvěma dvoulůžky typu Queen size.

Více